Metro Praha mapa tras a Neuvěřitelné video

Metro Praha mapa tras pro vás. Ať už jste z blízka či z daleka, mapa tras metra Prahy se vám určitě hodí. Povězme si něco a pražském metru obecně.
Metro tvoří v Praze základ sítě městské hromadné dopravy. Každý den přepraví více než milion cestujících. Je to jediná síť podzemní dráhy a zároveň jediná speciální železniční dráha v Česku. První úsek pražského metra byl otevřen 9. května 1974….a to neuvěřitelné video musíte vidět.

Metro Praha mapa tras a Neuvěřitelné video

Metro Praha má v současné době tři linky značené písmeny a barvami: A (zelená), B (žlutá) a C (červená). Dohromady měří jeho síť 54,7 km.
Do budoucna se kromě rozšiřování existujících tras plánuje výstavba nové linky D (označené modrou barvou), jež by měla začít být budována v roce 2010.

Tak uvidíme, jak se nám bude metro Praha vyvíjet, my by jsme vám ovšem teď chtěli ukázat, jakým směrem by se ubírat nemělo.
Následující video vám ukáže metro v Japonsku. Podívejte se na práci zaměstnanců metra. Taková každodenní tlačenka by se vám určitě nelíbila a na útoky kapsářů by jste byli už určitě bezmocní.

Metrem se dostanete i na letiště pokud potřebujete koupit letenky doporučujeme Levné letenky.
Metro Praha mapa tras
Metro Praha mapa tras zde

Nová mapa metra Praha:
AKTUALIZOVÁNO: Metro Praha a nové trasy včetně tramvají.

Metro Praha mapa tras a Neuvěřitelné video
>>Metro Praha z pohledu strojvůdce zde<<

Další odkazy Metro Praha:
Dopravní podnik Praha – Doprava po Praze
Metro Praha – Informace o stavu metra

Část textu použita z Wikipedie – Metro Praha

Levné Letenky do celého světa: Letenky online on 19 srpna, 2008 | Letenky LetenkyKomentářů 2 k “Metro Praha mapa tras a Neuvěřitelné video”

  1. Barča Says:

    to hle video neni z Prahy ale!!:D Metro Praha mapa tras a Neuvěřitelné video

  2. cestovateľský fanda Says:

    Metro je najrozšírenejšou dopravou veľkých miest. Podľa videa sa zdá že dosť dobre nestíha. Na menšie vzdialenosti je dobre chodiť peši. Turistika predsa nemusí byť náročná len na horách.

Prosím vložte komentář