Levné letenky do Irska

Levné letenky do Irska, drsné krajiny s jemnou whiskey. Levné letenky do Irska jsou okamžitě dostupné globální sítí prodejců letenek. Zákazníci si pochvalují hlavně tyto skvělé prodejce letenek Pelikán i Královnu. Irsko pro vás nebyla nikdy tak lehce dostupné jako dnes. Jistě, že levné letenky do Irska zakoupíte nejpohodlněji přes internet. Důrazně doporučujeme před koupí letenky do Irska pečlivě porovnat všechny nabídky na internetu. Není výjimkou, že ceny letenek jsou opravdu rozdílné. Doporučujeme využít především výhodné akční letenky. Na všech stránkách prodejců, kteří nabízí levné letenky do Irska využijte rezervační systém. Rezervační systém prodejců vybírá nejlevnější letenky dle jednotlivých letišť v Irsku.

Letiště v Irsku. Irsko je oblíbenou jak výletní tak obchodní destinací západní Evropy a svým návštěvníkům nabízí komfortní služby ve všech oblastech služeb včetně turistického ruchu. Letenky do Irska jsou nejčasěji zakupovány na nejvetší irské letiště v Dublinu. Letenky do Irska lze zakoupit také do Belfastu, Galway či Corku. Letiště Dublin (DUB) je postaveno asi deset kilometrů severně od irské metropole. Je dobře dostupné díky mnoha autobusovým linkám.  ČSA – společnost České aerolinie provozuje většinou přímé lety do Irska, díky čemuž ušetříte na letištních poplatcích i čas.

Letenky do Irska

Irský ostrov je s rozlohou 84 412 km2 druhým největším z Britských ostrovů. Omývají jej vody Atlantském oceánu konkrétně, Keltského a Irského moře.

Povrch Irska je převážně nížinatý, zejména pak v centrálních oblastech. Hornatiny se vyskytují v blízkosti pobřeží. Nejvyšším vrcholem je Carrauntoohill (1041 m, irsky Carrán Tuathail) v pohoří Macgillycuddy’s Reeks. Mezi další významná pohoří patří: Wicklow Mountains na východě a Antrim Plateau v Severním Irsku.

Nejdelší řekou nejen Irska, ale i Britských ostrovů je 386 km dlouhá řeka Shannon. Na jejím toku jsou tři velká jezera (po proudu): Lough Allen, Lough Ree a Lough Derg. Největším jezerem ostrova je Lough Neagh v Severním Irsku. Ostrov si vysloužil přezdívku „ Smaragdový ostrov “ díky bujné vegetaci,která je zde díky mírnému klimatu a častému jemnému dešti.

Akční letenky do Irska prodejci nabízí již za neuvěřitelných 190,- Kč. U některých však musíte počítat s navýšením ceny o letištní poplatky.
V nabídce prodejců letenek jsou nejlevnější letenky do Irska a akční letenky do Irska od mnoha prověřených leteckých společností. Je opravdu veliká výhoda toho, že si můžete v klidu domova porovnat a následně objednat levné letenky do Irska.

Levné Letenky do celého světa: Letenky online on 29 září, 2008 | Letenky LetenkyJeden komentář k “Levné letenky do Irska”

  1. Ivo Rybář Says:

    Scháním letenku do Dublinu v červenci na 7 až 10 dní.děkuji

Prosím vložte komentář