Levné letenky do Bulharska

Levné letenky do Bulharska krajiny, která se nachází v jihovýchodní Evropě na balkánském poloostrově. Levné letenky do Bulharska jsou bez problémů dostupné u všech prodejců letenek. Výborným prodejcem letenek je Pelikán i Králova. Bulharsko se v posledních letech znovu dostalo do popředí zájmu zahraničních turistů, které lákají především krásné písečné pláže, pohostinnost místních obyvatel, rostoucí kvalita služeb a hlavně příznivé bulharské ceny. Dobře víte, že levné letenky do Bulharska koupíte nejlépe přes internet. Doporučujeme si před koupí letenky do Bulharska porovnat všechny nabídky on line. Často se stává, že jsou ceny letenek opravdu rozdílné. Na stránkách prodejců, kteří nabízí levné letenky do Bulharska využijte rezervační systém. Rezervační systém vybírá nejlevnější letenky dle jednotlivých mezinárodních bulharských letišť: Sofia, Burgas , Plovdiv a Varna. Turisty jsou nejvíce využívány letiště na pobřeží – Varna International Airport (9 km od města) a Burgas International Airport (13 km od města; známý pod názvem Sarafovo Airport), na které jsou v drtivé většině vypravovány charterové lety různých cestovních kanceláří.

Levné letenky do Bulharska, letenky Bulharsko, Dovolená Bulharsko

V posledních letech příjmy z turistického ruchu v Bulharsku rapidně vzrostly. Přímořská letoviska (Sozopol, Nesebar, Zlaté písky, Slunečné pobřeží, Kranovo a Balčik) se stávají oblíbenými pro turisty ze západních evropských zemí i pro turisty z Česka, v zimní sezoně jsou populární lyžářská střediska Bansko, Pamporovo a Borovec. Město Primorsko se stává turisticky nejoblíbenějším městem v Bulharsku a nejvíce tam jezdí Češi.

Letenky do Bulharska prodejci letenek nabízí už od 1,- Kč. U některých však musíte počítat s navýšením ceny o letištní poplatky. Je opravdu veliká výhoda, když si můžete v klidu domova s kávičkou na stole vybrat levné letenky do Bulharska. Z Prahy do Bulharska letecky nejlevněji přes internet. Co ušetříte můžete použít na dárky z dovolené.

Levné Letenky do celého světa: Letenky online on 21 května, 2008 | Letenky Letenky


Prosím vložte komentář