Letenky New York, Letenky do New Yorku

Levné letenky do New Yorku, města všech měst. Levné letenky do New Yorku jsou okamžitě dostupné dokonalou sítí prodejců letenek. Zákazníci,  kteří nakupují letenky online si pochvalují hlavně tyto skvělé prodejce letenek Pelikán a Královnu. New York město, které nikdy nespí čeká i na vás. Jistě, že levné letenky do New Yorku zakoupíte nejpohodlněji přes internet. Důrazně doporučujeme před koupí letenky do New Yorku porovnat všechny „výhodné“ nabídky na internetu. Bohužel není výjimkou, že ceny letenek jsou opravdu rozdílné v řádech tisíců korun. Doporučujeme využít především výhodné akční letenky do New Yorku, které jsou časově omezené.

Takto můžete ušetřit nemalé peníze, které využijete třeba na levných nákupech v New Yorku. Tohle město je totiž také rájem všech výprodejů a levného značkového oblečení.  Z vlastní zkušenosti víme, že když narazíte na sezónní výprodeje tak se vám bude těžce rozhodovat co koupit a co ne. My jsme koupily skoro všechno. Co se pak nehodilo jsme dali jako dárek příbuzným. 🙂

letenky-new-york-levne

Na všech stránkách prodejců, kteří nabízí levné letenky do New Yorku využijte rezervační systém. Rezervační systém prodejců vybírá nejlevnější letenky do New Yorku na mezinárodní letiště JFK New York. Letiště je umístěné ve čtvrti Queens, na kraji u moře a v centru na Manhattanu jste odtud metrem za cca 40 minut případně taxíkem do cca 20-30 minut. Legendární žluté taxi vás vyjde na cca 45 dolarů.

Přímé letecké spojení do New Yorku z Prahy provozuje společnost ČSA. Přímý let do New Yorku trvá cca 7 hodin. Tedy nic hrozného. Do New Yorku či kamkoliv do USA se létá i s přestupem ze všech větších letišť v Evropě Curych, Vídeň, Londýn, Miláno, Mnichov a pod.

Cena letenky do stále živého města New York. Cena letenky za přímí let s ČSA se pohybuje okolo 7000 – 8000 Kč plus poplatky a letištní taxy cca 5000 Kč. Pokud letenku tedy kupujete v dostatečném předstihu. Obecně platí čím dříve letenku koupíte tím levněji jí dostanete. V zimě zakoupíte letenky levněji než v hlavní letní sezoně a pod. Vyzkoušejte si různé dny odletů aby jste se ujistili že jste vybrali dobře. Lety s přestupem jsou výhodnější než přímé lety. Opět je dobré sledovat akční nabídky leteckých společností.

Základní informace o New Yorku.
Ve státě New York žije 18 976 457 lidí. Velká část z toho (přes 8 milionů) žije ve městě New York.

New York City (oficiálně The City of New York, v běžném užívání jen New York) je nejlidnatější město Spojených států a jeho metropolitní oblast patří mezi nejlidnatější na světě. Město bylo založeno Nizozemci v roce 1625 a od roku 1790 je největším městem Spojených států. New York byl také prvním hlavním městem Spojených států po přijetí Ústavy. V současnosti je jedním ze světových center obchodu a finančnictví. New York má také celosvětový vliv v oblasti médií, politiky, vzdělání, zábavy, umění, módy a reklamy. Je i ohniskem mezinárodních vztahů a diplomacie, neboť se zde nachází sídlo Organizace spojených národů.

Mnoho místních památek je známo po celém světě. Socha svobody zdravila miliony imigrantů, kteří připlouvali do Spojených států na přelomu 19. a 20. století. Wall Street, sídlo burzy na dolním Manhattanu, je od druhé světové války nejvýznamnějším světovým finančním centrem. Pro město jsou charakteristické mrakodrapy patřící mezi nejvyšší v zemi, například Empire State Building, Chrysler Building a dříve World Trade Center.

Akční letenky do New Yorku prodejci nabízí již za neuvěřitelných 2900,- Kč. U většiny takto „výhodných“ letenek  musíte počítat s navýšením ceny o letištní poplatky a taxy které v těchto případech dosahují i trojnásobku ceny letenky.
V široké nabídce prodejců letenek jsou nejlevnější letenky do New Yorku a akční letenky do New Yorku od mnoha prověřených leteckých společností. Je opravdu veliká výhoda toho, že si můžete v klidu domova porovnat a následně objednat levné letenky do vysněného New Yorku. Doporučujeme navštívit také Chicago.

Levné Letenky do celého světa: Letenky online on 5 srpna, 2009 | Letenky LetenkyJeden komentář k “Letenky New York, Letenky do New Yorku”

  1. Chicago letem světem v lidech, myších, číslech a prvenstvích. - Letenky, Levné letenky, Last Minute, Dovolená Says:

    […] Mohlo by vás zajímat: Letenky do New Yorku […]

Prosím vložte komentář