Letenky ČSA

České aerolinie ČSA jsou českým národním leteckým dopravcem, původně československým, který má svou základnu na Mezinárodním letišti Ruzyně. Dopravce ČSA létá do většiny evropských letišť a také na hlavní letiště v Severní Americe, v Asii, na Středním východě a v Severní Africe. ČSA přepravily za rok 2007 přes 6 a půl milionu pasažérů. Aerolinky ČSA má věrnostní program pro často létající cestující, nazvaný „OK Plus Frequent Flyer Programme“. Je členem aliance leteckých společností SkyTeam. Letenky ČSA speciální nabídka je každodenně obnovována o nové destinace.

Letenky ČSA, levne lety Praha

Rezervační systémy prodejců letenek vyhledávají letenky v pořadí od nejlevnějších letenek, dále levných letenek až k nejdražším letenkám různých leteckých společností. Nejlevnější letenky např. letenky do Londýna, Paříže, Bruselu nebo letenky do USA hledá v rozmezí plus – mínus sedm dnů. Rezervační systémy vyhledávají nejlevnější letenky od všech leteckých společností, včetně nízkonákladových letenek od low cost společností: nejlevnější letenky od Smartwings, letenky od Sky Europe Air Europa , letenky od Air Berlín, letenky Aer Limbus, nejlevnější letenky Germanwings, levné letenky od Easy Jet. Nejlevnější letenky do Paříže, Londýna, USA nebo letenky do Bulharska či jiných destinací, a to často levné letenky ČSA. Online prodejci letenek svým zákazníkům vybírají aktuální a nejlevnější letenky od ČSA a Sky Europe. U kvalitní agentury najdete velké množství letenek levně od ČSA a Sky Europe, např letenky na karneval v Riu. Díky letenkám ČSA můžete letět bez přestupů, a to zaručuje levnější letenku díky šetření na letištních poplatcích. Letenky ČSA jsou levné a lety s ČSA jsou nabízeny v největším možném komfortu. Chcete si koupit letenku levně a při tom si udržet nadstandardní péči? Kupte si levné letenky ČSA. Levné letenky od ČSA přímo do cíle a bez přestupů. Neváhejte a vyzkoušejte let s ČSA. Pokud máte nějaké zkušenosti s letem s ČSA podělte se o informace v diskuzi pod článkem.

Levné Letenky do celého světa: Letenky online on 21 května, 2008 | Letenky LetenkyKomentářů 5 k “Letenky ČSA”

 1. Levné letenky do Anglie - Letenky, Levné letenky, Last Minute, Dovolená Says:

  […] sekci Levné letenky do Londýna. ČSA – společnost České aerolinie provozuje většinou přímé lety do Anglie, díky čemuž ušetříte na letištních poplatcích i čas. Anglie je největší a […]

 2. Jaroslav Jodlovský Says:

  Dobrý den, zkouším se zeptat tady, protože jinou možnost jsem nenašel. Letíme s ženou na dovolenou. V pokynech je, že jedno zavazadlo může vážit do 20 kg. Máme jeden společný kufr. Pokud jeho váha přesáhne 20 kg bude problém? Opakuji, že v něm jsou věci pro dvě osoby. Ta druhá nebude mít žádné zavazadlo.
  Za odpověď děkuji. Jodlovský

  Letenky Loveme: Dobrý den, zde naleznete kompletní přepravní podmínky ČSA – Přeprava zavazadel
  Přespočetná/nadrozměrná zavazadla a zavazadla překračující povolenou hmotnost:
  Za překročení hmotnosti, počtu nebo rozměru zavazadel vám budou účtovány příslušné poplatky. O jejich výši se můžete informovat ve všech prodejních kancelářích Českých aerolinií.

 3. Vopršálek Says:

  Všechny upozorňuji na ZAVÁDĚJÍCÍ informaci, která se týká „balení zavazadel zdarma“ v případě, že máte letenky OK společnosti ČSA.
  Tato společnost ovšem na svých stránkách neuvádí, že tato služba se NETÝKÁ nočních letů.

 4. Levné letenky do Irska - Letenky, Levné letenky, Last Minute, Dovolená Says:

  […] díky mnoha autobusovým linkám.  ČSA – společnost České aerolinie provozuje většinou přímé lety do Irska, díky čemuž ušetříte na letištních poplatcích i čas. Letenky do […]

 5. Letenky New York, Letenky do New Yorku - Letenky, Levné letenky, Last Minute, Dovolená Says:

  […] letecké spojení do New Yorku z Prahy provozuje společnost ČSA. Přímý let do New Yorku trvá cca 7 hodin. Tedy nic hrozného. Do New Yorku či kamkoliv do USA […]

Prosím vložte komentář